کاشی سه بعدی سفید تعداد بیشماری را سمت خود کشانید

به جای صرفه جویی در هزینه کاشی های حجیم، کاشی سه بعدی سفید را با لایه برداری و چسباندن بخرید که به همان اندازه مجلل و با هزینه اندکی هستند و طرح عالی را از بین گزینه های بی شمار انتخاب کنید و آنها را بچسبانید!

بله آن به آن سادگی است! تنها چیزی که نیاز دارید این کاشی‌ها هستند و می‌توانید بروید و این کاشی های آجری خودچسب از مواد XPE و PVC پلیمر سازگار با محیط زیست تشکیل شده اند که می توانند به دیوارهای ساده خسته کننده شما جان ببخشند. در نهایت زندگی در خانه رویایی خود آسان تر از همیشه است.

کاشی سه بعدی سفید

دیوارها نباید سفید و کسل کننده باشند و طراح داخلی را در خود بیاورید و به دنبال همان چیزی باشید که همیشه می خواستید خانه شما به نظر برسد و یک منطقه نشیمن مدرن می خواهید؟ از بین انواع برچسب های دیواری پوسته و چسبیده انتخاب کنید و به اتاق نشیمن کسل کننده خود جان بدهید!

آیا از آشپزخانه خود خسته شده اید؟ مانند بسیاری دیگر، آیا دیوارهای آشپزخانه شما هنگام آشپزی لکه دار می شوند؟ از آشفتگی و هزینه های رنگ آمیزی مجدد آشپزخانه خود متحمل نشوید.

فقط کاشی های دیوار را پوست کنده و بچسبانید که اکنون می توانید بدون نگرانی در مورد کثیف شدن دیوارهای خود در آشپزخانه مدرن جدید خود، هر آنچه را که می خواهید بپزید!

2. استایل بدون زحمت
شما تعجب خواهید کرد که چقدر کار آسانی است که جمعیت شناسی کل خانه خود را به طور کامل تغییر دهید و این یک DIY ساده است و اگر یکی از بسیاری از کاشی‌های دیواری آجری را انتخاب می‌کنید که پوست کنده و چسبانده شده‌اند، در واقع تنها چیزی که نیاز دارید این کاشی‌ها است و بله، به همین سادگی است!

همچنین، کل فرآیند آنقدر سریع است که احتمالاً می توانید آن را انجام دهید و حداکثر در چند ساعت به روز خود ادامه دهید! سالگرد شما فرا می رسد؟ آیا می خواهید عشق زندگی خود را با یک غذای خانگی شگفت زده کنید؟

آنها را با غذایی که با عشق در آشپزخانه جدید، مدرن و شیک خود درست کردید غافلگیر کنید! برای تعجب چطور است؟

3. آنها به راحتی در جیب شما هستند
ما در مورد اینکه نصب کاشی های خود چسب برای شما آسان است صحبت کرده ایم، به این معنی که تن ها را در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کنید! همچنین، نگهداری از کاشی های آجری سنتی دردسرساز است و آنها می توانند بلغزند یا آسیب ببینند و کل چرخه زایمان دوباره شروع می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.