سیم مسی کولر گازی وظیفه هواگیری را بر عهده دارد

ترمینال R تغذیه داغ 24 ولتی از ترانسفورماتور کاهنده کنترل است که رله، کنتاکتور یا مدار را در برد مدار کامل می کند و در نهایت، آن را با 24 ولت تغذیه می کند، برق ترموستات را تامین می کند و زمانی که ترموستات به گرمایش یا سرمایش نیاز دارد، همه چیز را با قدرت سیم مسی کولر گازی تامین می کند.

2 ترمینال W برای گرمایش، از جمله گرمایش برای کوره های گاز، کوره های برقی، سیستم های دیگ بخار است و علاوه بر این، گرمای پشتیبان برای پمپ های حرارتی.

سیم G برای کنترل فن | نحوه سیم کشی ترموستات تهویه مطبوع
3 ترمینال G برای فن دمنده است که در دسته هوا قرار دارد و علاوه بر این، این فن است که هوا را در سراسر سیستم کانال به گردش در می آورد.

سیم مسی کولر گازی

4 ترمینال Y ترمینالی است که کولر گازی را روشن می کند و معمولاً در کنتاکتور کمپرسور در واحد متراکم واقع در خارج خاتمه می یابد.

علاوه بر این، این یکی از معدود سیم‌های کنترلی (سیم‌های ترموستات) خواهد بود که در یک سیستم تهویه مطبوع و سیستم گرمایش سیستم اسپلیت به کندانسور ختم می‌شود.

به طور معمول، سیم زرد به سمت هواگیر کشیده می شود، جایی که در هواگیر، این سیم معمولاً به سیم دیگری متصل می شودمعمولاً توسط یک مهره سیم و با این حال، می تواند از طریق یک نوار ترمینال در هواگیر وصل شود.

علاوه بر این، سپس به همراه حداقل یک سیم دیگر در یک سیستم تقسیم تهویه مطبوع، از خارج به واحد متراکم کننده اجرا می شود. علاوه بر این، سیم کنترل دیگر سیم مشترک خواهد بود که در کنتاکتور کمپرسور مورد نیاز است و در نهایت، جایی است که سیم پیچ در کنتاکتور کمپرسور برای کار کردن به یک گرم و مشترک از ترانسفورماتور کنترل نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.