زنی که برای داشتن یک زندگی مرفه فرزندان خود را به قتل رساند!!

طبق اخبار منتشر شده در مکزیک یک زن برای این که یک زندگی مرفه و بدون استرس را داشته باشد فرزندان خود را به قتل رساند تا برای آنها هزینه ای پرداخت نکند و همه هزینه ها برای خودش باشد.

فلفل قرمز تند

نوعی میوه گیاهی که طعم بسیار تندی دارد و در بسیاری از غذاها به عنوان ادویه مورد استفاده قرار می گیرد فلفل قرمز تند نام دارد. بیشترین مصرف فلفل در کشور ایران در مناطق جنوبی کشور بوده و از فلفل پودر شده که پاپریکا نام دارد به عنوان چاشنی و ادویه غذا استفاده می کنند. فلفل ها دارای بتاکروتن و ویتامین A هستند و به این فلفل ها رنگ قرمز می دهند خشک کردن این فلفل های قرمز و فروش بهترین آن ها راه حل مناسبی برای پودر کردن و استفاده از آن ها در ادویه جات است.

فلفل قرمز تند

یخچال فریزر صندوقی

از محصولاتی که دارای مصارف و استفاده های گوناگون در سطح جامعه هستند یخچال فریزر صندوقی می گویند. بسیاری از افراد هستند که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند و به دنبال یخچال خوابیده مغازه می گردند که این نوع یخچالها به آنها پیشنهاد می شود. پیشنهاد می کنیم حتما یخچال را از یک منبع و مرجع اصیل تهیه فرمایید این محصول دارای کمپرسور بسیار قدرتمند می باشد که قادر است دما را تا زیر صفر نیز کاهش دهد.

یخچال فریزر صندوقی

هندوانه دیمی

اولین ماده ای که در هندوانه به مقدار زیادی وجود دارد فیبر است،  هندوانه دیمی دارای منابع سرشاری از ویتامین آ و سی می باشد که علاوه بر تقویت قوه بینایی و جلوگیری از بیماریهای چشمی نظیر آب مروارید، به سیستم ایمنی بدن نیز یاری رسانده و عملکرد آن را بهبود می بخشد. اما اگر قصد خرید در حجم زیاد را دارید بهترین کار خرید مستقیم از کشاورز است؛ تا با حذف واسطه ها با بهترین قیمت محصول را خریداری کنید.

هندوانه دیمی

قیمت نبات زعفرانی

یکی از فرآورده هایی که از نی شکر تولید شده و شیرینی آن بر عکس شکر و قند به بدن انسان آسیب نزده و یک نوع درمان به حساب می آید، نبات چوبی بوده و قیمت نبات زعفرانی کارتنی  به دلیل عرضه مستقیم بسیار ارزان تر هستند. تولید نبات رژیمی این امکان را نیز برای افراد چاق و دیابتی فراهم نموده تا آن ها نیز بتوانند از نبات استفاده کنند که از درصد ساکارز کم تری برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.