جوراب کالج ترک مزایای سلامتی ویژه ای دارند

صرف نظر از سن یا سطح فعالیت شما، جوراب کالج ترک همیشه می توانند مزایای زیادی برای سلامتی و تندرستی شما داشته باشند.

فقط به پاهای کمتر خسته، پاهای ورم کمتر و درد عضلانی کمتر فکر کنید! خوب به نظر می رسد؟ سپس برای آشنایی با فواید سلامتی جوراب های فشاری، نحوه عملکرد آنها و انواع مختلف ورزش هایی که می توانند از جوراب های فشاری بهره مند شوند، مطالعه کنید.

جوراب های فشرده سازی چیست و چگونه جوراب های فشاری کار می کنند؟
اول از همه، یک درس کوچک در زیست شناسی: قلب شما دائماً خون را از طریق شریان های شما پمپ می کند و این رگ‌ها مانند یک شلنگ عمل می‌کنند، خون را با فشار بالا به کل بدن شما می‌رسانند و اکسیژن و سایر ملزومات را به سلول‌ها می‌رسانند.

جوراب کالج ترک

متأسفانه، خارج کردن خون، لنف و سایر مایعات از اندام تحتانی کمی دشوارتر است و وریدها و سیستم لنفاوی شما تحت فشار نیستند، به این معنی که آنها باید در برابر گرانش کار کنند تا مایع را به سمت پاهای شما برگردانند.

ماهیچه ساق پا و ساق پای شما معمولاً این کار را انجام می دهند، اما آنها همیشه به اندازه کافی کارآمد نیستند تا از تجمع خون در پاها جلوگیری کنند و باعث ایجاد احساس وحشتناک “سنگینی پا” شوند.

جوراب های فشرده با کمک به بیرون راندن خون و مایعات از پاهای شما به گردش خون کمک می کنند و آنها با قرار گرفتن محکم در اطراف مچ پا و کاهش فشار به سمت بالای جوراب، یک ” گرادیان فشار” ایجاد می کنند و این فشار وریدی بهتری ایجاد می کند و از تورم و افزایش خستگی بعد از یک روز کاری طولانی یا فعالیت جلوگیری می کند.

تا اینجا همه چیز مشخص است؟ فقط به خاطر داشته باشید که جوراب های فشاری باعث افزایش گردش خون در پاهای شما می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.