جوراب نوزادی عروسکی درجه تب را پایین می آورد

ارزیابی دمای فعلی برای اینکه آیا نوزادان تازه متولد شده نیاز به پوشیدن جوراب نوزادی عروسکی دارند یا نه بسیار مهم است و نوزادان، به ویژه نوزادان تازه متولد شده می توانند به سرعت گرما را از دست بدهند و نمی توانند دمای خود را به راحتی کنترل کنند.

دست ها و پاهای نوزاد معمولاً برای لمس خنک هستند، اما اگر آبی هستند یا لکه دار به نظر می رسند، بهتر است آن انگشتان کوچک پا را بپوشید.

اگر از خانه بیرون می روید و یک روز خنک، مرطوب یا مرطوب است، بهتر است آن پاها را در حالت بسته و گرم نگه دارید و بسیاری از رومپرها و کت و شلوارهای خواب نوزاد در حال حاضر انگشتان پا را می پوشانند، بنابراین نیازی به استفاده از جوراب در این مواقع نیست.

اگر نوزاد تابستانی دارید، دیگر نیازی به پوشاندن پاهای خود نیست، مگر اینکه نشانه‌هایی از اندام‌های بسیار سرد را نشان دهند و این به تنظیم دمای آنها و خنک نگه داشتن آنها در طول ماه های گرم کمک می کند.

جوراب نوزادی عروسکی
قاعده کلی در هنگام گذاشتن جوراب روی نوزاد این است که خیلی تنگ نباشند و جوراب ها همه یکسان ساخته نمی شوند و بهتر است قبل از نگه داشتن پاهای نوزاد در تمام طول روز، اندازه آن را بررسی کنید و به الاستیک بالای جوراب دقت کنید زیرا به شما نشان می دهد چقدر سفت هستند.

جوراب های خیلی تنگ می توانند باعث تحریک و ایجاد حلقه های قرمز شوند که می تواند منجر به رنگدانه های بیش از حد در پوست نوزاد شود.

هنگامی که آنها را در جوراب می پوشید، اگر می توانید انگشت خود را بین پوست نوزاد و جوراب قرار دهید، این یک تناسب عالی و انعطاف پذیر برای کودک است.

آیا نوزادان تازه متولد شده باید جوراب بپوشند؟
راحت نگه داشتن کودک
در نهایت، جوراب ها می توانند به تنظیم دمای نوزاد و راحت نگه داشتن آنها کمک کنند و همچنین آنها را از تحریک احتمالی که ممکن است پاهایشان با آن تماس پیدا کند محافظت می کند.

هنگام انتخاب جوراب برای نوزاد به دنبال جوراب هایی باشید که از پارچه ای نرم و قابل تنفس ساخته شده اند و خیلی ضخیم نیستند و جوراب‌های 100% پنبه‌ای ما بدون رنگ هستند و قابلیت تنفس، راحتی و نرمی را به پای نوزادان ارائه می‌دهند.

همانطور که نوزادان شروع به حرکت می کنند، پاشنه های جوراب طوری طراحی شده اند که در برابر مقاومت و استفاده سخت مقاومت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.