تولید کلوچه نادری ساری با کدو حلوایی برای جلوگیری از چربی اشباع شده!

آیا تا به حال به لیست مواد تشکیل دهنده یک جعبه معمولی کلوچه نادری ساری یا کراکر نگاه کرده اید؟

به احتمال زیاد مواد بدی مانند روغن های تصفیه شده و شربت ذرت با فروکتوز بالا پیدا خواهید کرد.

این مواد مصنوعی ممکن است طعم بی ضرری داشته باشند، اما مطمئناً می توانند به سلامت شما آسیب بزنند!

ساختن محصولات پخته شده از ابتدا به شما این امکان را می دهد که مواد بالقوه خطرناکی را که در آزمایشگاه ها تولید می شوند و برای خوش طعم کردن غذا به جای اینکه برای شما خوب باشند، از بین ببرید.

حتی اگر از آرد سفید و کره واقعی برای شیرینی های خود استفاده می کنید، باز هم از شرکت های غذایی که از مالتودکسترین، صمغ زانتان و انواع مواد افزودنی استفاده می کنند، فاصله دارید.

آیا کودک شما به لاکتوز حساسیت ندارد؟ یا همکار دارید که به تخم مرغ حساسیت دارد؟

کلوچه

در حالی که ممکن است در گذشته خرید دسرها و سایر محصولات پخته‌ای که طعم خوبی دارند و خوردن آن بی‌خطر بوده دشوار بوده باشد، می‌توانید با درست کردن دسرهای خود از این مخمصه جلوگیری کنید.

سایت‌های آنلاین و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی زیادی وجود دارند که دستور العمل‌هایی را برای کسانی که به آلرژی غذایی مبتلا هستند ارائه می‌دهند.

به عنوان مثال، از طریق یک انجمن یاد گرفتم که می توانم روغن زیتون را به جای کره و سس سیب را به جای تخم مرغ جایگزین کنم تا برای یکی از بهترین دوستانم که آلرژی های غذایی دیوانه کننده ای دارد، قهوه ای بدون تخم مرغ و لبنیات درست کنم.

به یاد داشته باشید که غذا فقط مربوط به کالری یا مدیریت وزن نیست.

این همچنین یک روند جشن است که همه بدون توجه به آلرژی خود دوست دارند در آن شرکت کنند.

من قبلاً از فکر استفاده از چندین پوند کره در دستور پخت کلوچه یا کیک عصبانی می شدم.

بین کره مورد نیاز برای خمیر تا کره اضافی مورد نیاز برای چرب کردن ورقه کوکی یا قالب کیک، گاهی اوقات احساس می‌کردم که در مورد مقدار چربی که در محصولات پخته‌ام می‌ریزم کاملاً غرق می‌شوم.

با این حال، متوجه شدم که شرکت‌های مواد غذایی از چربی بیشتر در محصولات خود استفاده می‌کنند و راه‌های زیادی برای کاهش کره و محتوای چربی کلی دسرهای من وجود دارد.

در نهایت متوجه شدم که کدو تنبل یک جایگزین عالی برای کره است و می توانم تا نیمی از محتوای کره یک دستور غذا را با کدو حلوایی پوره شده جایگزین کنم!

این نه تنها یک دسر با طعم کدو حلوایی غنی ایجاد می کند، بلکه مواد مغذی ضروری مانند ویتامین A و ویتامین C را نیز اضافه می کند و از چربی های اشباع شده جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.